Onze vakmensen

Werk van vakmensen

Onze mensen zijn vakmensen met hart voor hun werk. Sterk in maatwerk en het meedenken in oplossingen en mogelijkheden. Om dit vakmanschap te borgen en blijvend te stimuleren is AKOR VCA-gecertificeerd (twee sterren), erkend Fundeon-leerbedrijf, aangesloten bij Bouwend Nederland en Stichting Woningborg en werken we met FSC®-gecertificeerd hout.

 

Utiliteitsbouw / Retail

Timmerwerk Utiliteitsbouw/Retail

Henk Jan Tempelman Timmerman
Nico Haase Timmerman
Stephan Goes Timmerman
Gerrit-Jan Tijhuis Timmerman
Hans Tijhuis Timmerman
John Lubbers Timmerman
Robert Dangremond Timmerman
Mark Voortman Timmerman
Adrian Fokker Timmerman
Peter Dekker Timmerman
Henri van Wees Timmerman
Bert-Jan Roelofs Timmerman
Rene de Wilde Timmerman
Ben Tijhof Timmerman
Erik Keizer (sr.) Timmerman
Jan Egberts Timmerman
Dick Haase Timmerman
Henk Zandvoort Timmerman
Ryan van Losser Timmerman
Edwin Kersloot Timmerman
John ten Hove Timmerman

Metselaar Utiliteitsbouw / Retail

Jan ten Hoeve Metselaar
Jan Koppelman Metselaar
Albert ten Hove Metselaar

Leerlingen Utiliteitsbouw/Retail

Wilco Slagman Leerling
Joost Rozemuller Leerling
Frank Floor Leerling

Stages

Tim Dijkstra Stagiair
Burak Pinar Stagiair
Gijs Nijmeijer Stagiair
Rahmat Rahimi Stagiair
Gerben Peddemors Stagiair

Afstuderen

Stijn Beldman Afstudeerder

Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Henk Hamoen Uitvoerder
Gertjan Pijffers Uitvoerder
Jan Slagman (sr.) Uitvoerder
Marien Nijsink Uitvoerder
Hans van Dijk Uitvoerder
Huig van Duijvenvoorde Uitvoerder
Richard Lenselink Uitvoerder
Rick Bouwhuis Uitvoerder
Gerben Koppelman Uitvoerder
Jan ten Hove Uitvoerder
Henry Scheppink Uitvoerder
Ruud Dollenkamp Uitvoerder

Meewerkend uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Albert van Dalfsen Meewerkend uitvoerder
Laurens Jannink Meewerkend uitvoerder
Harmen Vosgezang Meewerkend uitvoerder

Hoofd Maatwerk Utiliteitsbouw/Retail

Andries de Wilde Hoofdmaatvoerder

Maatvoering Utiliteitsbouw/Retail

Fred Huigen Maatvoerder

Hoofd Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Jarno Voortman Hoofd Werkvoorbereider

Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Chiel Silderhuis Werkvoorbereider
Nick Pots Werkvoorbereider
Stefan Altena Werkvoorbereider
Jan-Arne Lankamp Werkvoorbereider
Osman Yaz Werkvoorbereider
Rudy Notkamp Werkvoorbereider
Ronny Bakker Werkvoorbereider
Rene Otten Werkvoorbereider
Nick Kuipers Werkvoorbereider
Walter Bulten Werkvoorbereider
Daan Oude Vrielink Werkvoorbereider
Alwin Oudelaar Werkvoorbereider
Michiel Schols Werkvoorbereider
Cars Wiegmann Werkvoorbereider

Junior projectleiding utiliteitsbouw/retail

Linda Winkel Junior projectleider
Arnold Haase Junior projectleider
Jannick Koedijk Junior projectleider

Projectleiding Utiliteitsbouw/Retail

Jan Schulenburg Projectleider
Herman Krabbenbos Projectleider
Niek Nijsink Projectleider
Richard Voortman Projectleider
Jan Nijkamp Projectleider
Gert Jan Brunnenkreef Projectleider
Wilbert Hilverda Projectleider
Bert-Jan van de Maat Projectleider
Jan-Mark Timmerman Projectleider

Vastgoedbeheer

Servicewerk

Gert Grooten Servicemonteur
Christian Baan Servicemonteur
Tobin van de kuil Servicemonteur
Matthijs Mensink Servicemonteur
Dinant Nijland Servicemonteur
Erwin ten Hove Servicemonteur
Martijn Claus Servicemonteur
Jan Dannenberg Servicemonteur

Werkvoorbereiding Vastgoedbeheer

Frank Derksen Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Edwin Raats Werkvoorbereider Vastgoedbeheer

Projectleiding Vastgoedbeheer

Marten Baan Projectleider Vastgoedbeheer

Kleinbouw

Allround timmerwerk

Hans van Losser Timmerman
Jan Slagman (jr.) Timmerman
Johan ter Harmsel Timmerman

Werkvoorbereiding kleinbouw

Geert Jan Strokap Werkvoorbereider kleinbouw
Rolf Wolterink Werkvoorbereider kleinbouw

Projectleiding kleinbouw

Gerard Baan Projectleider kleinbouw
Wim Harbers Projectleider kleinbouw
Jonny Fokke Projectleider kleinbouw

Teamleiding Vastgoedbeheer en kleinbouw

Gerinda Phielix Teamleider Vastgoedbeheer

Werkplaats

Materieeldienst

Erwin Tempert Medewerker werkplaats

Montageploeg

Maick Nijland Monteur

Chef Werkplaats

Gerrit-Jan ten Hove Chef Werkplaats

Front office

Accountmanagement

John van Spanje Accountmanager

Calculatie

Arjan Strokap Calculator
Martin Floor Calculator
Erik Keizer (jr.) Calculator
Gert-Jan Voortman Calculator

Inkoop Front office

Richard Achterkamp Inkoper Front office

KAM-coördinatie

Johan Ligtenberg KAM-coƶrdinator

Personeelsplanning

Mandrik Groot Baltink Planner personeel

Planvoorbereiding

Ron Kling Planvoorbereider
Andre Smeijers Planvoorbereider

Traineeship

Trainee

Stefan Jansen Trainee
Maurice Veltman Trainee

Back office

Hoofd financiële administratie

Edwin Memelink Hoofd financiƫle administratie

Administratie

Koen Smeijers Administrateur
Nathalie Visser Administrateur
Marion ten Bolscher Administrateur
Dianne Vlogtman Administrateur

Controlling

Frank Baan Controller

Marketing & Communicatie

Ingrid Keestra Adviseur Marketing

Personeel & organisatie

Petra Gerritsen P&O'er
Lobke Nekkers P&O'er

Receptie

Anita Freriks Receptiemedewerker
Arja Slagman Receptiemedewerker

Facilitair

Elly Baan Facilitair medewerker

Systeembeheer

Gerwin ten Bolscher Systeembeheerder

Directie

Commercieel directeur

Martin van Gent Commercieel directeur

Technisch directeur

Bert Voortman Technisch directeur

Operationeel directeur

Richard Fransen Operationeel directeur

Algemeen directeur

Edwin Postma Algemeen directeur
Berend Baan Algemeen directeur
De mensen van AKOR realiseren het voor u!