Onze vakmensen

Werk van vakmensen

Onze mensen zijn vakmensen met hart voor hun werk. Sterk in maatwerk en het meedenken in oplossingen en mogelijkheden. Om dit vakmanschap te borgen en blijvend te stimuleren is AKOR VCA-gecertificeerd (twee sterren), erkend Fundeon-leerbedrijf, aangesloten bij Bouwend Nederland en Stichting Woningborg en werken we met FSC®-gecertificeerd hout.

 

Utiliteitsbouw / Retail

Timmerwerk Utiliteitsbouw/Retail

Ben Tijhof Timmerman
Peter Dekker Timmerman
Maarten Kerkhoff Timmerman
Dick Haase Timmerman
Stephan Goes Timmerman
John Lubbers Timmerman
John ten Hove Timmerman
Henk Zandvoort Timmerman
Edwin Kersloot Timmerman
Rene de Wilde Timmerman
Mark Voortman Timmerman
Adrian Fokker Timmerman
Gerrit-Jan Tijhuis Timmerman
Bert-Jan Roelofs Timmerman
Jan Egberts Timmerman
Erik Keizer (sr.) Timmerman
Ryan van Losser Timmerman
Nico Haase Timmerman
Hans Tijhuis Timmerman
Henri van Wees Timmerman

Metselaar Utiliteitsbouw / Retail

Jan ten Hoeve Metselaar
Albert ten Hove Metselaar
Jan Koppelman Metselaar

Leerlingen Utiliteitsbouw/Retail

Joost Rozemuller Leerling
Jordi Ravenshorst Leerling
Youri Westerink Leerling
Ruben Reekers Leerling
Tom Hosmar Leerling
Frank Floor Leerling

Stages

Mark Lensink Stagiair
Daniƫl Dam Stagiair
Koen Smeijers Stagiair
Leon Verkerk Stagiair

Afstuderen

Stijn Beldman Afstudeerder

Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Gertjan Pijffers Uitvoerder
Jan Slagman (sr.) Uitvoerder
Jan Beverdam Uitvoerder
Jan ten Hove Uitvoerder
Marien Nijsink Uitvoerder
Henk Hamoen Uitvoerder
Rick Bouwhuis Uitvoerder
Henry Scheppink Uitvoerder
Hans van Dijk Uitvoerder
Huig van Duijvenvoorde Uitvoerder
Ruud Dollenkamp Uitvoerder

Meewerkend uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Gerben Koppelman Meewerkend uitvoerder
Erik Keizer (jr.) Meewerkend uitvoerder
Albert van Dalfsen Meewerkend uitvoerder
Harmen Vosgezang Meewerkend uitvoerder
Laurens Jannink Meewerkend uitvoerder

Maatvoering Utiliteitsbouw/Retail

Fred Huigen Maatvoerder
Andries de Wilde Maatvoerder

Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Lisa-Daimy Werter Werkvoorbereider
Cars Wiegmann Werkvoorbereider
Osman Yaz Werkvoorbereider
Ramon Prins Werkvoorbereider
Nick Pots Werkvoorbereider
Frank Kamsteeg Werkvoorbereider
Alwin Oudelaar Werkvoorbereider
Walter Bulten Werkvoorbereider
Jan-Arne Lankamp Werkvoorbereider
Rudy Notkamp Werkvoorbereider
Chiel Silderhuis Werkvoorbereider
Michiel Schols Werkvoorbereider
Daan Oude Vrielink Werkvoorbereider
Nick Kuipers Werkvoorbereider
Linda Winkel Werkvoorbereider
Rene Otten Werkvoorbereider
Ronny Bakker Werkvoorbereider
Stefan Altena Werkvoorbereider
Martin Guis Werkvoorbereider

Hoofd Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Jarno Voortman Hoofd Werkvoorbereider

Junior projectleiding utiliteitsbouw/retail

Jannick Koedijk Junior projectleider
Arnold Haase Junior projectleider

Projectleiding Utiliteitsbouw/Retail

Herman Krabbenbos Projectleider
Bert-Jan van de Maat Projectleider
Wilbert Hilverda Projectleider
Jan-Mark Timmerman Projectleider
Niek Nijsink Projectleider
Gert Jan Brunnenkreef Projectleider
Peter Bottelier Projectleider
Jan Schulenburg Projectleider
Jan Nijkamp Projectleider
Richard Voortman Projectleider

Service & Onderhoud

Servicewerk

Martijn Claus Servicemonteur
Matthijs Mensink Servicemonteur
Jan Dannenberg Servicemonteur
Christian Baan Servicemonteur
Erwin ten Hove Servicemonteur
Dinant Nijland Servicemonteur
Gert Grooten Servicemonteur

Werkvoorbereiding Service & Onderhoud

Frank Derksen Werkvoorbereider Service & Onderhoud
Edwin Raats Werkvoorbereider Service & Onderhoud

Projectleiding Service & Onderhoud

Marten Baan Projectleider service & onderhoud

Kleinbouw

Allround timmerwerk

Jan Slagman (jr.) Timmerman
Arjan Harbers Timmerman
Mark van Putten Timmerman
Jan Bouwhuis Timmerman
Johan ter Harmsel Timmerman
Jan Willem Pluimers Timmerman
Johan Staman Timmerman
John ter Harmsel Timmerman
Hans van Losser Timmerman
Dinand Aaltink Timmerman
Jan Herm Klein Legtenberg Timmerman
Paul Elsman Timmerman

Werkvoorbereiding kleinbouw

Wim Harbers Werkvoorbereider kleinbouw
Albertus Hutten Werkvoorbereider kleinbouw
Geert Jan Strokap Werkvoorbereider kleinbouw
Rolf Wolterink Werkvoorbereider kleinbouw
Gerald Voortman Werkvoorbereider kleinbouw

Projectleiding kleinbouw

Harry Wolterink Projectleider kleinbouw
Arjan Ligtenberg Projectleider kleinbouw
Gerard Baan Projectleider kleinbouw
Jonny Fokke Projectleider kleinbouw
Bart van Losser Projectleider kleinbouw

Teamleiding Vastgoedbeheer en kleinbouw

Gerinda Phielix Teamleider Vastgoedbeheer

Werkplaats

Materieeldienst

Jan Tijhof Medewerker werkplaats
Erwin Tempert Medewerker werkplaats

Montageploeg

Maick Nijland Monteur

Chef Werkplaats

Gerrit-Jan ten Hove Chef Werkplaats

Front office

Accountmanagement

John van Spanje Accountmanager

Calculatie

Gert-Jan Voortman Calculator
Arjan Strokap Calculator
Martin Floor Calculator

Inkoop Front office

Richard Achterkamp Inkoper Front office

KAM-coördinatie

Johan Ligtenberg KAM-coƶrdinator

Personeelsplanning

Mandrik Groot Baltink Planner personeel

Planvoorbereiding

Andre Smeijers Planvoorbereider
Ron Kling Planvoorbereider

Traineeship

Trainee

Maurice Veltman Trainee
Stefan Jansen Trainee

Back office

Administratie

Ida Kienhuis Administrateur
Jolande Voortman Administrateur
Marion ten Bolscher Administrateur
Dianne Vlogtman Administrateur
Anke Leeftink Administrateur
Nathalie Visser Administrateur

Controlling

Frank Baan Controller

Inkoop Back office

Petra Gerritsen Inkoper Back office

Marketing & Communicatie

Ingrid Keestra Adviseur Marketing

Personeel & organisatie

Lobke Nekkers P&O'er

Receptie

Anita Freriks Receptiemedewerker
Arja Slagman Receptiemedewerker

Facilitair

Elly Baan Facilitair medewerker

Systeembeheer

Gerwin ten Bolscher Systeembeheerder

Directie

Commercieel directeur

Martin van Gent Commercieel directeur

Technisch directeur

Bert Voortman Technisch directeur

Operationeel directeur

Richard Fransen Operationeel directeur

Algemeen directeur

Berend Baan Algemeen directeur
Edwin Postma Algemeen directeur
De mensen van AKOR realiseren het voor u!